O NAS

Jesteśmy małą rodzinną firmą ze starannie dobraną załogą, dlatego cieszymy się wielkim zaufaniem osób, którzy powierzają nam swoje problemy.

Jako pierwsi na rynku opracowaliśmy metodę pozyskiwania tzw. „rozłąki” z Holandii. Ten rodzaj dodatku możliwy jest od roku 2001 i właśnie za naszym pośrednictwem setki osób już wtedy mogły cieszyć się z dodatkowych pieniędzy.

W roku 2004, jako pierwsi w woj. opolskim i śląskim, zaoferowaliśmy zasiłek rodzinny z Holandii – co było na tamte czasy zupełną nowością.

Specjalizujemy się w sprawach dotyczących Holandii, Niemiec i Austrii oraz wnikliwie zapoznaliśmy się z systemem rozliczania podatków i zasiłków w tych krajach. Możesz mieć pewność, że praca włożona w Twoje rozliczenie jest na najwyższym poziomie.

Ograniczyliśmy się do trzech państw, bowiem trzymamy się zasady : MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ.

Jesteśmy na bieżąco ze zmianami zachodzącymi w prawie oraz w stałym kontakcie z urzędami zagranicznymi, co daje nam pewność a Tobie dodatkowo bezpieczeństwo – iż powierzone nam sprawy są w „dobrych rękach”.

NIE MA DLA NAD PROBLEMÓW NIE DO ROZWIĄZANIA!

NIGDY NIE ZOSTAJEMY W TYLE

STAWIAMY NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ I KOMPETECYJNOŚĆ

DZIĘKI TEMU ZAINSTNIELIŚMY I WCIĄŻ UTRZYMUJEMY WYSOKĄ POZYCJĘ NA RYNKU

Cieszymy się dobrą opinią i dużym zaufaniem, ponieważ zawsze staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom klienta i traktujemy każdego indywidualnie i z należną powagą.

Za obdarzenie Nas zaufaniem – tym wiernym jak również przyszłym Klientom – bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

""
1
ZAMÓW ROZMOWĘ
Infolinia czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 16:00
(77) 443 61 91
Podaj nr telefonu a my oddzwonimy
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder

""
1
ZAMÓW ROZMOWĘ
Infolinia czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 16:00
(77) 443 61 91
Podaj nr telefonu a my oddzwonimy`
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder